Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Июль 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

#громадачитає

1612530313 gromadachitaye logo

  Шановна громадо, у 2020 році Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека отримала нові книжки від Українського інституту книги за Державною програмою поповнення фондів публічних бібліотек. Це дуже гарна новина, бо саме такі програми дають змогу нам усім знайомитись з новими надбаннями української і зарубіжної літератури. Написані ці книги у різних жанрах та у різній стилістиці. Наукові, історичні, публіцистичні, дитячі, бестселери, нон-фікшн, класичні, пізнавальні – ось яке різнобарв’я книжок нам дісталось. А найголовніше, що всі ці книжки написані та перекладені українською мовою.
   Ми розпочали розповідати про книжкові новинки на веб-сайті бібліотеки konstlib.net. А ще запрошуємо вас до нашого літературного храму за адресою бул. Космонавтів 11. Ці 827 книжок зовсім новенькі, а ви можете бути першими, хто їх відкриє.

Державність починається з тебе!

10 07 стус

   Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека приєдналася до участі в обласному патріотичному марафоні «Державність починається з тебе!» до Дня Української Державності, оголошеному Донецькою обласною бібліотекою для дітей.

Подробнее: Державність починається з тебе!

Перший учасник чеського проєкту "Маленький творець" («Maly tvorivec»)

IMG 260f0d137059208662a712094037eca4 V   Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека приєдналася до проєкту Клубу творчих бібліотекарів (Klub tvořivých knihovníků), який діє як підрозділ Асоціації бібліотечних та інформаційних працівників Чеської Республіки (Association of Library and Information Professionals of the Czech Republic) під назвою "Маленький творець" («Maly tvorivec»). У роботі з дітьми бібліотекарки використовують останній випуск листів активності під назвою "Маленький рукодільник" («Maly tvorivec») українською мовою. Першу учасницю маленьку читачку Марійку (6 років) зацікавили розмальовки. Вона зробила їх різнокольоровими. Презентуємо творчі роботи - розмальовку і книжкову закладку.

IMG 04a9a1313487e023f0971e1d9bd7d8d3 V

"Маленький творець" («Maly tvorivec») в українських бібліотеках

aHR0cHM6Ly91bGEub3JnLnVhL2ltYWdlcy9pbWFnZXMvcGFydG5lcnMvZG5wYi8lRDAlQjglRDAlQjclRDAlQkUlRDAlQjElRDElODAlRDAlQjAlRDAlQjYlRDAlQjUlRDAlQkQlRDAlQjglRDAlQjVfMjAyNC0wNi0xOF8xNDI0NTkwNzQucG5n

Шановні колеги!

   Чеські колеги - Клуб творчих бібліотекарів (Klub tvořivých knihovníků), який діє як підрозділ Асоціації бібліотечних та інформаційних працівників Чеської Республіки (Association of Library and Information Professionals of the Czech Republic) переклав останній випуск своїх листів активності під назвою "Маленький рукодільник" («Maly tvorivec») українською та англійською мовами (Little Craftkid), щоб вони могли бути використані для якомога ширшої аудиторії.

Подробнее: "Маленький творець" («Maly tvorivec») в українських бібліотеках

Пилип Орлик. Цікаві факти

28 06 пилип   З відзначення Дня Конституції України Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека приєдналася до обласного історичного колажу «Конституція Пилипа Орлика – перша конституція у світі» за ініціативою Донецької обласної бібліотеки для дітей. Презентуємо нашим користувачам відеоматеріал "Пилип Орлик. Цікаві факти", присвячений гетьману Війська Запорозького, співавтору першої української Конституції  Пилипу Орлику.

Подробнее: Пилип Орлик. Цікаві факти

Книга-новинка від юного автора – земляка Семена Кравченко

27 05 Семен Кравченко

  Багатий талантами наш Донецький край! Ми пишаємось видатними українськими письменниками Донеччини, зацікавлено читаємо їх твори. Особливе враження відчуваєш від книги, автором якої є талановита дитина з нашого міста Костянтинівки.
    У Вінницькій книгарні «Герої» відбулася надзвичайна подія: десятирічний Семен Кравченко презентував свою книгу "Справа під Новий рік".

Подробнее: Книга-новинка від юного автора – земляка Семена Кравченко

Збери прислів'я про сім'ю

prislivja ta prikazki pro batkiv

   Сім'я - головна цінність в нашому житті й тому не дивно, що їй присвячено свято в календарному році. У 2024 році День сім'ї в Україні вперше відзначать 15 травня.

Подробнее: Збери прислів'я про сім'ю

Знайомтесь: лімерик!

   12 травня весь світ святкує День лімерика. За допомогою презентації ми розповімо про лімериків, історію їх виникнення та тріумфу.
   Приєднуйтесь до друзів лімериків!

Андерсен на всі часи

maxresdefault 1 1170x605

Яку ціну заплатив Андерсен за казки?

Подробнее: Андерсен на всі часи
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.