Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Май 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

Книга-новинка від юного автора – земляка Семена Кравченко

27 05 Семен Кравченко

  Багатий талантами наш Донецький край! Ми пишаємось видатними українськими письменниками Донеччини, зацікавлено читаємо їх твори. Особливе враження відчуваєш від книги, автором якої є талановита дитина з нашого міста Костянтинівки.
    У Вінницькій книгарні «Герої» відбулася надзвичайна подія: десятирічний Семен Кравченко презентував свою книгу "Справа під Новий рік".

    Цей дивовижний хлопчик, переселенець із Харкова, разом з родиною переїхав до Вінниці два роки тому. І ось вже його перша книга, написана у такий юний вік, стала об'єктом захоплення та захвату для багатьох.

   Трішки біографії:
   Семена спіткала нелегка доля... народився в м. Костянтинівка Донецької обл., з початком АТО продовжував там жити. В перший клас пішов в м. Харків, але війна 2022 наздогнала його і там. Салтівка - район Харкова, одне з найнебезпечніших його місць, і саме тут мешкав Семен. Після довгих блекаутів, переховувань Семен з мамою вирішили евакуюватись і доля їх привела у Вінницю.
   За словами самого Семена, процес написання книги для нього був надзвичайною радістю та щастям. Кожен вечір він сідав у своє крісло роздумів, занурюючись у світ фантазії та словесної магії. Його мати, Лілія Волєгова, здивовано зауважила, що спочатку не уявляла, що це буде настільки серйозно. Однак, перечитавши твір, вона переконалася, що це справжня літературна робота.
Сама книга "Справа під Новий рік" – це детектив, який цікавим чином розгортається в Калинівці на Вінниччині. Семен звернувся за порадами до своєї вчительки зарубіжної та української літератури, Марини Ковальчук, яка з радістю підтримала молодого письменника. Також у створенні книги допомагала Аліна Олійник, яка відзначила дорослість сюжету та допомогла у художній правці.
  Неабияким досягненням є те, що Семен випустив свою книгу власним коштом. Наразі 150 примірників книги будуть розповсюджені у дитячі бібліотеки Вінниці, Харкова та Костянтинівки. Цей твір – свідчення того, що немає віку для творчості та досягнень, а мрії здійснюються тоді, коли маєш віру та натхнення.
   Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека висловлює щиру подяку юному автору Семену Кравченко та його родині за щирий книжковий подарунок. Фонд бібліотеки поповнився ще одним сучасним українським виданням для дітей та підлітків.

27 05 справа під новий рік

27 05 відгуки127052024

27 05 презентація книги27 05 Семен27 05 з презентації

27 05 відгуки27052024

 

Комментарии   

 
0 #1 Ирина 27.05.2024 14:31
Діти Костянтинівки дуже талановиті! Вітаємо першого юного автора книги!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.