Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Апрель 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Фольклорний гурт «Буття» у Костянтинівці

 IMG 6270

 19 квітня робітники ЦМПБ приєдналися до творчої зустрічі з музикантами фольклорного гурту «Буття» (м. Київ), яка відбулася у концертній залі Костянтинівської школи мистецтв.

   Гурт «Буття» відомий в Україні та за її межами, учасник практично всіх численних фестивалів в Україні та закордонних фестивалів. На ХІІ Всеукраїнському фестивалі «Червона рута – 2011» став Лауреатом І премії в жанрі українського автентичного фольклору за напрямком гуртова інструментальна музика. У складі гурту: Олег Бут (спів, перша скрипка), Василь Бут (спів, барабан), Оксана Бут (спів, цимбали, бубон), Ірина Сосницька (спів, скрипка). Жанровий репертуар гурту - фольк, традиційна українська музика. Музиканти виконують в основному автентичний фольклор, зібраний завдяки численним фольклорним експедиціям, де були обстежені близько 250 сіл з різних теренів України: Чернігівщини, Полтавщини, Сумщини, Полісся, Волині, Гуцульщини, Закарпаття, Тернопільщини, Київщини. Між учасниками фольклорного гурту та робітниками культурно-мистецьких закладів міста відбулася жвава розмова про різні види українського музичного фольклору, а саме троїсту музику Бойківщини, Буковини, Тернопільщини. Також слухачам була представлена інструментальна музика та спів з різних регіонів України.

IMG 6251

IMG 6262

IMG 6265

  Глядачів та слухачів – учнів Костянтинівської школи мистецтв та учбових закладів міста вразило виконання музикантами гурту «Буття» пісенного фольклору різних регіонів України. Пролунала інструментальна музика, весільні награвання, строкові, ліричні та жартівливі пісні, особливо ті, що піднімають український дух. А ще були українські танці, тому що саме танець має магічний, вкрай позитивний і необхідний вплив як на його учасників, так і на глядачів.
 Всі присутні у залі із задоволенням прослухали «Польку», «Страданія», «Падеспань», «Баламут» та ін. музичні твори у виконанні музикантів фольклорного гурту «Буття».

IMG 6280

IMG 6281

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.