Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Ноябрь 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Краеведческие новости

Флешмоб «Донеччина як артефакт»

90 риччя.pptx

   Флешмоб «Донеччина як артефакт», який проводиться з 1 до 10 липня в рамках відзначення 90-річчя заснування Донецької області, набирає обертів, адже Донеччина, дійсно унікальна та неповторна своїми дивами! Про наступне, геологічне – Крейдову скелю в Білокузьминовці нам повідає Костянтинівська Центральна Міська Публічна Бібліотека з побажаннями миру рідній землі, процвітання і якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!

https://www.facebook.com/oblbib.dn.ukr.net/videos/724578628875520 

ПОДЗЕМНОЕ ЦАРСТВО НА ДОНБАССЕ

27 01 22 sol

Проект "Восточный Вариант" предлагает посетить соляные шахты Соледара.

Подробнее: ПОДЗЕМНОЕ ЦАРСТВО НА ДОНБАССЕ

Календар 2022 "Відчуй Донеччину на смак"

0203

Пропонуємо відвідувачам блогу електронну версію календаря на 2022 рік "Відчуй Донеччину на смак"

Абетковий перелік «Видатні постаті Донеччини»

1 01 820x360

До ювілейної дати, 90-річчя утворення Донецької області, Донецька обласна бібліотека для дітей підготувала абетковий перелік «Видатні постаті Донеччини», до якого увійшли імена відомих особистостей, що народилися, або певний час проживали в Донецькій області. Це вони своїм життям, діяльністю та досягненнями прославили не лише Донеччину, а й усю Україну, зробили чимало для економічного, наукового та культурного розвитку нашого краю за дев’яносто років.

Культурно-мистецька панорама «Тридцять культурних надбань Донеччини»

Donetska work RGB 820x360

   Проголошення акту незалежності України 24 серпня 1991 року відкрило нову сторінку історії щодо становлення держави Україна. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
   За 30-літню історію незалежності України Донецька область стала визначним центром культурного і суспільно-політичного життя країни. Повага до історичного, культурного та духовного надбання краю – це розуміння того, що наша історія, наші традиції живуть століттями, вони стверджують нетлінність і зв’язок поколінь. Наскільки різними, але при тому цікавими й вагомими, є наші здобутки у науці, культурі, мистецтві – можна дізнатися з культурно-мистецької панорами «Тридцять культурних надбань Донеччини», яка була підготовлена фахівцями Донецької обласної бібліотеки для дітей.
    Знайомимось з Донеччиною разом, адже нам є чим пишатися!

https://kultura.dn.gov.ua/storage/app/sites/23/PDFs/30%20%20kulturnikh%20nadban.pdf

 

Музичні міні-сувеніри

08 12 20 3

Музейні історії: Музичні міні-сувеніри

   Колекція краєзнавчого музею поповнилась цікавими експонатами – міні-платівками.
   Маленькі платівки діаметром 10 см з чорного вінілу, значно менші сучасного компакт-диску, з однією робочою стороною де записана одна пісня. Кожна платівка міститься в паперову кольорову обкладинку-конверт з зображенням персонажів казок, жанрових сценок з розписом під хохлому, квітів та написами «8 Марта», «С Новым годом!», «Поздравляю!».
  Перші міні-платівки з’явилися вкінці 60-х років і 4 одразу набули популярності серед любителів естрадних пісень. «Музичні сувеніри» призначались для вітання зі святом. Виробляли їх студії звукозапису Всеросійського Театрального Товариства.
    У 70-80-х роках масово продавалися у кіосках Союздруку і коштували 15 копійок.

08 12 20 4

3D-тур Донецьким обласним краєзнавчим музеєм

1606917534 dokm kramatorsk

   Відвідати Донецький обласний краєзнавчий музей тепер можна віртуально.

Подробнее: 3D-тур Донецьким обласним краєзнавчим музеєм

Шахти Соледару

17 09 20 шахти   

   Четвертий випуск у рамках проєкту «Нетипова Донеччина», який дозволить зазирнути більше ніж на 300 метрів під землю, та побувати у справжньому підземному лабіринті. Соледар — це маленьке місто у Донецькій області, де знаходиться гігантський підземний комплекс з добування кам'яної солі.

Туристично-мистецька акція "Магніти Донеччини. Крейдяні скелі Білокузьминівки"

17 09 20 белокузминовка

   30 серпня 2020 року з метою популяризації туристичного потенціалу Донецької області відбулась туристично-мистецька акція "Магніти Донеччини. Крейдяні скелі Білокузьминівки".

Заповідник "Кам'яні Могили" в рамках проекту "Нетипова Донеччина"

17 09 20

  «Нетипова типова Донеччина» – таку робочу назву має низка короткометражок, які розповідають про туристичні принади краю.
  Проект присвячений туристичним напрямкам, цікавим місцям та незвичайним об'єктам Донецької області. Реалізує його Управління культури і туризму облдержадміністрації. Мета – показати унікальні куточки Донеччини, щоб залучити туристів з усієї країни.
   Наразі ознайомитися з першими короткометражками цього циклу можна на YouTube-каналі «Культура Донеччини». Черговий випуск в рамках проекту "Нетипова Донеччина", присвячений історичній та природній пам'ятці України - заповіднику "Кам'яні Могили".

Обновленные скульптуры в сквере Театральный

 20 07 20 лев

   Город Константиновка готовится к празднованию 150-летнего юбилея. Меняется облик города. В сквере Театральный обновлены скульптуры сказочных героев. Авторы нового дизайна - работники учреждений городского управления культуры, молодежи и спорта. Творческая работа Анны Корниенко (Дворец культуры и отдыха). Оцените обновленного ЛЬВА!

Запрошуємо до музею!

Віртуальна екскурсія Костянтинівським краєзнавчим музеєм. Запрошуємо до музею! (вик. David Garrett - Midnight Waltz)

20 07 20 музей

Проєкт «Нетипова Донеччина» - Мар'їна гора

08 07 20 нетипова

    Черговий випуск в рамках проєкту «Нетипова Донеччина», що розповідає нам про Мар'їну гору - ботанічну пам’ятку природи місцевого значення, розташовану в Бахмутському районі Донецької області на території Серебрянської сільської ради.

59105597




"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.