Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Ноябрь 2020 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Про подію Київський міжнародний книжковий арт-фестиваль (КМКАФ) KYIV BOOK ART FEST (Kyiv BAF)

123282763 138927461278934 3528421398179356515 o

Про подію
Київський міжнародний книжковий арт-фестиваль (КМКАФ)
KYIV BOOK ART FEST (Kyiv BAF)

 Оргкомітет: вулиця Юрія Іллєнка, 63, Київ, 04050

(067) 452 47 01, (044) 232 90 18
www.kyiv-baf.com

Україна має надзвичайний потенціал. Культурний, науково-технічний, дипломатичний. В усіх сферах в різні роки саме українці досягали найвищих вершин, були першими, і в тому числі першими книговидавцями, знаними науковцями, яскравими митцями. І багато років тому, і сьогодні пам’ять про всі здобутки українців бережуть саме книги, друковані фоліанти чи електронні версії – жодного дня книжка як носій інформації та генетичного коду рідної мови, держави, нації не втрачала свого значення і сенсу. Навіть сьогоднішня наша зустріч згодом стане записом в історії України, зафіксованій в книзі і поширеній багатотисячними накладами, попри всі негаразди, карантини, політичні зміни чи радісні події.
Нам хотілося в те щиро вірити. Проте є нюанси.
Книговидавництво в Україні зникає. Незважаючи на багаторічну боротьбу небайдужих до української культури громадських діячів, профільних об’єднань, державних інституцій, факт залишається фактом – без підтримки держави українське суспільство «сліпне і німіє», ми перестаємо споживати, а згодом і виробляти, такий важливий для здорової держави продукт, як книжка. Дітям нецікаві «лонгріди», молодь споживає електронні підручники і нон-фікшн, дорослі вже давно перейшли до читання в мережі, і лише невеликій частині інтелектуальної еліти ще доступна насолода від паперового витвору мистецтва під назвою «Книга». І ще гірша ситуація стає, якщо ми починаємо досліджувати саме україномовне читання.
2020 рік став критичним для загострення цієї економічної та соціальної хвороби.
Критичним і, сподіваємося, поворотнім одночасно, адже саме цей рік сьогодні стає роком заснування першого міждисциплінарного Київського міжнародного книжкового арт-фестивалю Kyiv Book Art Fest.
Це абсолютно новий для України та сучасний формат культурної події, що заснований не на векторах розвитку виробників культурного продукту – книжки, музики, творів мистецтва, а на потребах його споживачів, читачів та глядачів всіх вікових груп та інтелектуальних уподобань.
В Kyiv Book Art Fest кожен зможе знайти секцію, подію чи стенд, який цікавий саме йому. Родини з дітками розважаться в яскравій та легкій дитячій секції. Дорослі знайдуть безліч різнопланових активностей з усіх жанрів та спрямувань. Музика, кіно, літературні премії, громадський діалог з владою, художнє мистецтво, архітектура та дизайн, сучасні технології та креативна індустрія, кращі страви національної кухні, фешн-покази, зустрічі з митцями та авторами-кумирами мільйонів українців, фіксування рекорду Книги рекордів України, благодійна акція «Я даруЮ книгу бібліотекам України», підтримка проектів ПРООН і ЮНЕСКО, прямі включення, стріми, телеаукціони української книги, подарунки до дня Святого Миколая та Різдва, а згодом, після завершення обмежень карантину, і велика міжнародна програма, загалом до 50 000 відвідувачів та понад 5 млн. глядачів фестивалю – все це Київський міжнародний книжковий арт-фестиваль Kyiv Book Art Fest, яскравий і драйвовий Kyiv BAF, організований видавничою спільнотою України на підтримку україномовного читання та поширення сучасної національної культури в Україні та світі.
Фестиваль започатковано за патронату Державного комітету телебачення і радіомовлення України, за сприяння провідних профільних та міжнародних установ та асоціацій в Україні - Департаменту культури КМДА, Українського інституту книги, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Національної спілки письменників України, Української бібліотечної асоціації, Українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати України, Асоціації малих міст України, Української Асоціації зовнішньої політики та Французького Інституту в Україні, провідних медіа та соціально-відповідальних корпорацій країни.
Щиро запрошуємо всіх охочих у три передноворічні дні, 11-13 грудня 2020, завітати до МЦКМ Федерації профспілок України (раніше МЦКМ «Жовтневий палац», Київ, м. Хрещатик, м. Майдан Незалежності, Алея Героїв Небесної Сотні 1), поринути у святкову різдвяну атмосферу, запалити Першу новорічну ялинку країни, обрати кращі подарунки собі та рідним та долучитися до свята української книги та мистецтва – тільки на Kyiv BAF!
Вхід вільний, за реєстрацією (згідно карантинних обмежень на дату події).
Організатор гарантує безпеку заходу.
#UA_talented
#UA_modern
#UA_unbelievable
#UA_KyivBookArtFest
Виконавчий директор:
Захарченко Ксенія Юріївна

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.