Комментарии
-
Книжковий форум на колесах
23.02.2026 07:19 -
Книжковий форум на колесах
23.02.2026 05:24ии реферат ии реферат . -
Книжковий форум на колесах
23.02.2026 04:28нейросеть пишет реферат нейросеть пишет реферат . -
Юрій ряст: Світло донецького слова
19.02.2026 17:39Дуже тепла, добра і "тиха" лірика Юрія Ряста - саме до душі, до серця довгими зимовими вечорами. -
Є книги, які читають один раз. Є ті, до яких повертаються
18.02.2026 22:45Поверталась і не раз. Але не можу читати через силу. Містика якась)))) -
Пеппі Довгапанчоха — дівчинка, яка зламала всі шаблони
16.02.2026 21:4110/10. Це книга-вітамін, яка лікує від зайвої серйозності та нагадує: у кожному з нас живе бунтівник ... -
Бібліотечний бум на книгу "Служниця" Фріди Макфадден
12.02.2026 14:27Не читала - не дивилася, але звучить ІНТРИГУЮЧЕ! Пошукаю електронний варіант книги. Хоча разом зі ШІ ... -
155 років від дня народження Лесі Українки
12.02.2026 14:01Читання тексту та музичне виконання тексту сприймається по-різному. Але цікаво, неперевершено. -
Сяйво рідного дому: Соняшники
10.02.2026 23:29Творча робота Вікторії нагадує рідні міста, дім, близьких людей. Справжнє сяйво рідного дому. Чекаємо ... -
"Читацький гід" в Інстаграм бібліотеки пропонує #ЧитайДумай про що?
04.02.2026 16:33Насправді, є над чим подумати -
«Кафе на краю світу» Джона Стрелекі
04.02.2026 15:50Нова книга — як нове знайомство. З автором. З героями. І, несподівано, із самим собою. Це історія про ... -
Що стається з книгою, коли її не читають?
29.01.2026 23:17Для мене це «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Він зберігає дуже просту, але водночас складну ... -
"Читацький гід" запрошує "посмакувати" книгу
16.01.2026 16:45Стейк із кров’ю під солодким соусом. На вигляд — ідеально поданий, акуратний, навіть апетитний. Перший ... -
Бібліотечний 2025-ий, або Рік, коли книги об'єднували
08.01.2026 18:55Креатив зашкалює, особливо у молодих фахівців :-) Дякую всій бібліотечній команді. Нас небагато, але ... -
#Читацький_гід в Інстаграм бібліотеки рекомендує книгу Емілі Сід "Це безжальне благословення"
01.01.2026 21:29Емілі Сід «Це безжальне благословення». Ця книга з перших сторінок тримає в напрузі. Мені сподобалося ... -
АРТПРОЄКТ "НАШІ" авторки Шабас Оксани - художниці з Костянтинівки (Донецька обл.)
27.12.2025 22:12Шануємо! Пам'ятаємо! -
"Читацький гід" в Instagram бібліотеки
26.12.2025 21:42Треба знайти час для читання книг, навіть якщо це не завжди просто :-) -
Бібліотека - переможець Всеукраїнського конкурсу!
24.12.2025 22:55Це неймовірно! Неочікувано! Але, правда!!! Ми - перемогли! Дякуємо нашій пані Ользі, провідному ... -
Рубрика #Голоси_сучасності або Що читати на зимові свята
18.12.2025 11:53Книга - новинка. А вже захотілось почитати :-) А вам, шановні відвідувачі? -
Зимове читання: «Веріті» Коллін Гувер
02.12.2025 23:01«Веріті» Коллін Гувер, а ще теплий плед і кава... тихий зимовий вечір... з новою книжкою.
Наиболее читаемые
Syndication
My Blog
Форма входа
Творчий конкурс «Конституція для всіх: і великих, і малих»
- Подробности
- Категория: Анонси
- Опубликовано 02.05.2024 13:41
Національна бібліотека України для дітей та ГО «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» оголосили ІІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» - до Дня Конституції України.
Метою Конкурсу його організатори визначають популяризацію Конституції України; формування у дітей правового світогляду та правової культури; розвиток громадянської освіченості.
Основні завдання Конкурсу: ознайомлення дітей із правами, обов’язками та відповідальністю згідно з Конституцією України; зацікавлення до вивчення Конституції та законів України; поглиблення правових знань та формування правової свідомості; розвиток творчого потенціалу дітей.
Організаційно-методичне забезпечення та модерацію інформаційних ресурсів Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.
В областях України співорганізаторами та координаторами його проведення є обласні бібліотеки для дітей.
За викладеними в Положенні про Конкурс умовами, творчий конкурс проводиться з 19 лютого до 28 червня 2024 року, а конкурсним завданням є створення театралізованої ілюстрації до статей книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» (автор — Володимир Читай) у вигляді відеоролика. Статтю Конституції для виконання завдання учасники обирають самостійно.
Текст цієї книжки доступний на сайті НБУ для дітей за посиланням:
https://chl.kiev.ua/mbm/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up
У Конкурсі можуть брати участь творчі колективи у складі дітей і дорослих (учителі, бібліотекарі та батьки).
З детальними вимогами до театралізованої ілюстрації та технічними вимогами до відеозйомки знайомтесь на сайті Національної бібліотеки України для дітей:
https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=80
Готові відеоролики бібліотекарі, класні керівники або законні представники (в т.ч. батьки) творчого колективу до 15 червня 2024 року направляють через гугл-форму. (Коротке посилання: https://cutt.ly/4wNxxsPE).
Переможці Конкурсу будуть визначатися у двох номінаціях:
— «Вибір глядачів»;
— «Вибір журі».
Переможці у номінації «Вибір глядачів» визначаються за вищою сумарною кількістю реакцій глядачів (вподобайки, коментарі, поширення) на відеоролик, розміщений на інформаційних ресурсах Конкурсу станом на 23:59 20 червня 2024 року.
Переможці у номінації «Вибір журі» визначаються журі Конкурсу, що утворюється Організаційним комітетом.
Результати Конкурсу мають бути визначені і оприлюднені на інформаційних ресурсах Конкурсу та на сайті НБУ для дітей до 28 червня 2024 року.
Усі учасники отримають сертифікат учасника Конкурсу, а переможці будуть нагороджені спеціальним дипломом та примірником книги «Конституція для всіх: і великих, і малих» з автографом авторів.


Подробнее...